Dnia 18.04.2011 roku odbył się konkurs szkolny z edukacji zdrowotnej „Dbam o zdrowie” dla uczniów klas trzecich.  Wyłoniono  trzech uczestników, którzy reprezentowali naszą szkołę w III Miejskim Konkursie z Edukacji Zdrowotnej pod patronatem Prezydenta Miasta Piły „Dbam o zdrowie swoje i innych”.

Laureatami etapu szkolnego konkursu zostały:

I miejsce - Zofia Jankowska  z klasy III c

II miejsce - Julia Sójka z klasy z klasy III c

III miejsce - Eliza Czeszewska z klasy III d

7 maja 2011 r. w  nZespole Szkól nr 1 w Pile odbyła się  trzecia edycja Miejskiego Konkursu z Edukacji Zdrowotnej dla uczniów klas trzecich SP Dbam o zdrowie swoje i innych Piła 2011.Uczniowie z ośmiu szkół pilskich: SP1, SP2, SP4, SP7, SP 12, ZS1, ZS2 i ZS3 pisali test, w którym wykazali się umiejętnościami i  wiadomościami z edukacji zdrowotnej.

W etapie miejskim z naszej szkoły  najlepszy wynik uzyskała Julia Sójka z klasy III c, przygotowana do konkursu przez panią Bożenę Stańczyk.

Julia Sójka została laureatką konkursu miejskiego, zdobywając III miejsce. 2 czerwca 2011 r. w Zsz nr 1 odbierze zasłużoną nagrodę. Gratulujemy.