Od września tego roku w naszej szkole realizowany jest projekt matematyczny mPotęga skierowany do uczniów chcących pobawić się matematyką.
W ramach zadań uczniowie będą grać w gry matematyczne i logiczne,
a także stworzą grę, która posłuży do powtórek z różnych działów matematyki.
We wrześniu w ramach działań projektowych p. Ciesielska zorganizowała w szkole Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia podczas, którego uczniowie wzajemnie mogli się przeegzaminować i sprawdzić swoją wiedzę
z tego zakresu. Niestety nie wszystkim udało się zdać test zadowalająco, ale są wnioski .... trzeba sobie tabliczkę powtórzyć 
W kolejnych miesiącach, a projekt trwa do grudnia uczniowie będą wspólnie tworzyć wymyśloną grę, korzystać z wzajemnej pomocy koleżeńskiej oraz wspólnie spędzać czas przy grach stolikowych.
Serdecznie zapraszamy zainteresowanych uczniów na zajęcia. Szczegóły można uzyskać u p. Ciesielskiej, p. Szczygieł oraz p. Żybort.