W dniu 22.02.2014 roku uczestniczyliśmy w Ogólnopolskim Konkursie Evolution! "Wejdź do gry o przyszłość" Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego (Instytut Zarządzający Program Operacyjnym Infrastruktury i Środowiska). Podczas  konkursu uczniowie dowiedzieli się, jak Fundusze Europejskie w ramach POLiS oddziałują na kluczowe sektory gospodarki kraju, a także w jaki sposób zmieniają ich najbliższe otoczenie. Dzięki temu lepiej rozumieją, na czym polega odpowiedzialne zarządzanie regionami, od momentu podjęcia decyzji aż do wprowadzenia inwestycji w życie. A także w jaki sposób zmieniają one otoczenie. W konkursie wzięło udział sześcioro naszych uczniów: Wojciech Pawlak, Szymon Chmiel, Chojnowski Piotr, Krajewski Kamil, Weisfeld Kacper, Iwanowicz Miłosz z klasy 1 b. Wycieczkę połączyliśmy ze zwiedzaniem Torunia a dokładnie Starym Rynkiem. Zaopatrzyliśmy się w Toruńskie pierniki, przywitaliśmy się z Mikołajem Kopernikiem.