Karnawał to okres radości i zabawy! Nie ma lepszej okazji, by wyszaleć się za wszystkie czasy. Dnia 18 lutego 2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I -III. Hol szkoły tego dnia wyglądał inaczej niż na co dzień i zamienił się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.