Dnia 19 listopada 2019 roku w naszej szkole odbył się konkurs "Mistrz tabliczki mnożenia" dla uczniów klas czwartych. Opiekunami konkursu byli: p. Marta Trzebiatowska oraz p. Arkadiusz Szumiło.
Forma konkursu była pisemna. Czwartoklasiści musieli zmierzyć się z zadaniami dotyczącymi mnożenia do 1000! Czasu na rozwiązanie przykładów było niewiele, więc szansę na dobry wynik miały osoby, które tę umiejętność opanowały perfekcyjnie. Do II etapu konkursu zakwalifikowali się uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie z zadaniami i uzyskali najwyższe wyniki. Tymi osobami są:

1. Marcel Molak z kl. IVa

2. Oliwier Zygmunt z klasy IVb

3. Mateusz Starenga z klasy IVb

4. Sława Łusiewicz z klasy IVb

Finał konkursu odbędzie się 5 grudnia 2019 roku w Zespole Szkół nr 3 im. Lotników Polskich w Pile. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!