W grudniu 2020r. zostały ogłoszone wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Ilustracja do Baśni braci Grimm”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1 w Pile. Nagrody i dyplomy zostały wręczone w lutym. Na konkurs uczniowie przygotowali prace plastyczne – ilustracje do wybranej baśni. Przygotowując prace, dzieci czytały baśnie i poznały ich bohaterów. Z naszej szkoły I miejsce zajęła Emilia Malinowska z klasy II b.

Serdecznie dziękujemy za udział Emilii oraz pozostałym uczniom z klasy II b: Lenie Chmiel, Michałowi Grzybkowi, Julii Śmigielskiej i Amelii Urban. Gratulujemy zarówno Emilce, która zajęła czołowe miejsce, jak i pozostałym uczestnikom  konkursu. Wszystkie prace były bardzo ładne, pomysłowe i starannie wykonane.