Dnia 26 lutego 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Przedszkolaki, wraz z ich Rodzicami, mogły poznać Dyrekcję Szkoły oraz zwiedzić placówkę. Na dzieci czekało również wiele atrakcji m.in.: zabawy taneczne z „Małymi Czirliderkami”, zajęcia origami, zabawy z j. angielskim przy użyciu tablicy multimedialnej, zwinnościowy tor przeszkód, zajęcia informatyczne, obserwacje mikroskopowe, udział w przedstawieniu teatralnym „Szewczyk –Dratewka” oraz wiele innych. Każdy Przedszkolak miał również możliwość wzięcia udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym „Szkoła moich marzeń”, w którym wszystkie prace wzięły udział w losowaniu nagród. W tym dniu istniała także możliwość zapisu dzieci sześcioletnich i siedmioletnich do szkoły. Dziękujemy wszystkim przybyłym Gościom i do zobaczenia we wrześniu!

{youtube}xG-Hslq5-Is{/youtube}

Zdjęcia: Agnieszka Wargin