W styczniu br. został ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Dajmy śmieciom drugą szansę”. W konkursie wzięło udział 42 uczestników! Wszystkim uczniom bardzo dziękuję za udział, a zdobywcom I, II, III miejsca oraz wyróżnień serdecznie gratuluję.

Dzieci z klas I - III otrzymają od wychowawców (+) i pochwały, a uczniowie z klas IV – VI, którzy brali udział w konkursie, zostaną nagrodzeni odpowiednią ilością punktów. Uczniowie, którzy zajęli czołowe miejsca, otrzymają nagrody podczas spotkania podsumowującego konkursy zorganizowane w II półroczu.

Oto nasi zwycięzcy:

• I miejsce – Krzysztof Kubiak – II A (lampa)
  • I miejsce – Karolina Miedzianowska – III B (torebka)
  • I miejsce – Bartosz Stelmach – I B (miasto)
  • II miejsce – Katarzyna Gazda – II D (koszyk z pisankami)
  • II miejsce – Wiktoria Piosik – III C (koszyk)
  • II miejsce – Karolina Stróżyńska – I B (perkusistka grająca na instrumentach)
  • III miejsce – Dagmara Różak – I A (stojak na parasole)
  • III miejsce – Jan Jasiukajć – I B (czołg)
  • III miejsce – Wiktoria Margowska – III B (pies)

Wyróżnienia:

• Anna Maria Dęga – V D (ozdoby)